Home Kuriozitete Vjehrra me 6 reja – nuse shqiptare

Vjehrra me 6 reja – nuse shqiptare

5270
0
SHARE

Ja sa e lumtur eshte vjehrra me 6 rejat e saja.

Eshte per tu marre shembull nga te gjitha vajzat shqiptare se si duhet kaluar jeten me vjehrren e saj dhe kunatat te cilat jane dhuratat me te mira ne jete.

Po e kalove mire me to do shkon jeta siq eshte me se miri ne ate familje.