Home Sport Vajza e deputetës së AAK-së dhe një grup vullnetarësh në QKUK dalin...

Vajza e deputetës së AAK-së dhe një grup vullnetarësh në QKUK dalin pozitivë me Covid-19

378
0
SHARE

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Teuta Haxhiu, ka njoftuar se vajza e saj bashkë me disa kolegë që kishin punuar si vullnetarë në Repartin e Emergjencës janë konfirmuar pozitiv me koronavirus.

Ajo bëri të ditur se se vajza e saj dhe vullnetarët tjerë kishin qe katër muaj që po ndihmonin në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Njoftimi i plotë: