Home Magazina Tayna çikë e “hajrit”, iu bën dhuratë prindërve një shtëpi

Tayna çikë e “hajrit”, iu bën dhuratë prindërve një shtëpi

2208
0
SHARE

Tayna ka arritur sukses që në publikimin këngës së parë “Columbiana”.

E kur janë bërë vetëm dy vite që kur ajo nisi karrierën, tashmë ka arritur sukses të panumërta, e që ia mundësojnë të ketë një jetë super luksoze.

Por, përveç që po e shijon jetën në maksimum dhe është në majat e suksesit, Tayna si një vajzë e hasretit kujdeset edhe për prindërit e saj.

Përmes një postimi në Instastory, Tayna ka treguar se tashmë ka filluar ndërtimi i shtëpisë që do të jetë dhuratë për prindërit e saj.

“Vetëm 23 vjeçe dhe kam gjithçka që kam dashur gjithmonë. Ndërtoj shtëpi të re, si dhuratë për prindërit. Falënderuese”, ishin fjalët e Taynas në postim.