Home Sport Një djalë si Miloti, i bën dhuratë babait makinën luksoze

Një djalë si Miloti, i bën dhuratë babait makinën luksoze

430
0
SHARE

Futbollisti i njohur kosovar Milot Rashica së fundmi i ka bërë një dhuratë luksoze babait të tij.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Nexhmedin Rashica, i cili në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar se Miloti i ka dhuruar makinën Range Rover, shkruan Indeksonline.

“Dhurata çdo her asht e mir po kur vjen nga djali ka vler të madhe.Flm Milot për kujdesin dhe respektin e treguar ndaj prindërve ,Allahu të ruajt .RANGE ROVER 00!”, ka shkruar ai përkrah fotografive që i ka ndarë me publikun. /IndeksOnline/

Dhurata qdo her asht e mir po kur vjen nga djali ka vler të madhe.Flm Milot për kujdesin dhe respektin e treguar ndaj prindërve ,Allahu të ruajt .RANGE ROVER 00!

Posted by Nexhmedin Rashica on Wednesday, 15 July 2020