Home Magazina Majk del kundër masave të qeverisë

Majk del kundër masave të qeverisë

279
0
SHARE

Reperi thotë se jeton sipas rregullave të tij.

Majk ka bërë një postim mjaft skeptik, së fundmi në profilin e tij në Instagram, ku del kundër masave të qeverisë, shkruan lajmi.net.

Këngëtari i cili përcillet nga një numër i madh personash në këtë rrjet social thoë se nuk i bëhet lodër, figurave të politikës, dhe se jeton sipas rregullave të tij.

“Unë jetoj sipas rregullave të mia, nuk më intereson për sistemin e Qeverisë”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë. /Lajmi.net/