Home Lajme Ku gjendet Albin Kurti dhe çfarë është duke bërë ai?

Ku gjendet Albin Kurti dhe çfarë është duke bërë ai?

637
0
SHARE

Kohëve të fundit kemi ka pasur reagime për “heshtjen” e Albin Kurtit lidhur me zhvillimet e fundit në vend.

Madje, disa figura publike të politikës thanë se ai nuk gjendet fare në Kosovë.

Por gazeta “Bota sot” nga burime të tyre mëson se Albin Kurti gjendet në Kosovë dhe është shumë i angazhuar brenda partisë që ai drejton.

Të njëjtat burime thonë se pothuajse tërë ditën Kurti gjendet në teren pranë qytetarëve.