Home Magazina Ja si e merr vesh Adelina Thaçi që u shërua nga koronavirusi

Ja si e merr vesh Adelina Thaçi që u shërua nga koronavirusi

1913
0
SHARE

Një ndër personat e infektuar me koronavirus në Kosovë është edhe këngëtarja Adelina Thaçi.

Ishte vetë Adelina ajo e cila javë më parë e kumtoi lajmin përmes facebookut, duke treguar edhe simptomat e virusit

E një prej simptomave që e kishtë këngëtarja kishte të bëjë me sytë- Dhimbje te syve larte, poshte, si dhe anash.

Sot këngëtarja ka bërë një provë për të shikuar nëse e ka kaluar virusin duke bërë ca ushtrime për sy.
“Kjo tregon se virusi paska shku, sytë po i lëvizi pa dhimbje” ka shkruar këngëtarja.