Home Magazina 59 vjeçe, por Irma Libohova mahnit me format trupore, këngëtarja pozon me...

59 vjeçe, por Irma Libohova mahnit me format trupore, këngëtarja pozon me rrobabanjo nga pushimet

791
0
SHARE

Irma Libohova mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe që vazhdon të jetë aktive me këngë të reja, të cilat kthehen në hite.

Së fundmi Irma ka nisur pushimet dhe ndodhet në jug të vendit. Këngëtarja ka postuar sot një foto teksa pozon në breg të detit duke shijuar një kokteil.

Vitet për Irmën duket se kanë ndalur pasi ajo shfaqet në super formë dhe komplimentat nuk kanë munguar.